A mérkőzésen közepes iramú játék zajlott, a Haladás VSE labdabirtoklási fölényt alakított ki. Kidolgozott helyzetekben híján volt a mérkőzés. A hazaiak magabiztosan, mi megilletődve játszottunk. Az első félidő végén a hazaiak legjobb kvalitású játékosa egy egyéni akció végén szerzett vezetést, 1–0. A második játékrészre hatot cseréltünk, hogy mindenki kellő időt kapjon a bizonyításra. Ezzel Karáth Péter remekül élt, ugyanis Porkoláb Patrik remek mélységi indításából 30 méterről átemelte a kifutó kapust, 1–1. Bár bátrabban játszottunk mint az első félidőben, a hazai csapat magasabb fokozatra kapcsolt és előbb egy távoli lövésből, majd egy szögletet követően is gólt szereztek, így 3–1-re megnyerték a találkozót.

A felkészülés harmadik hetében járunk. Sérülések, betegségek hátráltatják ebben az időszakban a csapatokat. Öt meghatározó játékosunkra nem számíthattunk, így ma a 2009-es születésű játékosok voltak többségben a pályán. Szerepeltek tehát az U15-ös gárdánkból és voltak próbajátékosaink is. Az összeszokottság hiánya érződött a csapatunkon, ettől függetlenül elmarasztalni nem tudom a fiúkat. Aki itt volt és játszott, azoknak hasznos volt a mérkőzés. Úgy gondolom, jól helyt álltunk ilyen felforgatott csapattal is, de maradt bennem hiányérzet. Láttunk új srácokat, kipróbáltunk több poszton is játékosokat, ez pedig mind-mind hasznos tapasztalatnak bizonyult. Három hét múlva bajnoki mérkőzést játszunk, addig még sok feladat vár ránk