Lurkó UFC U19 – DANA Győrújfalu SE 3–1 (3–0)
Lurkó UFC U19:
Németh H. – Varga T., Nagy II. B., Csóri, Neubauer (Kacsó 77.) – Kovács N. (Hajba, 62.), Kovács Á., Kálócz (Makkos, 46.) – Katona (Holtay, 68.), Nagy II. B. Vezetőedző: Janzsó László.
Gólszerzők: Katona (8., 1–0), Nagy D. (43., 2–0), Nagy I. B. (44., 3–0)

A rossz széria lezárására készült a Lurkó UFC U19 (2005-2006): a mieink a hat nyeretlen meccsből álló sorozat lezárását kívánták elérni. Ez pedig végre sikerült is! A DANA Győrújfalu elleni találkozón – amelyet a felsőházi rájátszás 9. fordulójában tartottak – egészen kiváló első félidőt produkáltak Janzsó László tanítványai.

A 8. percben Kovács Ákos keresztpasszát Nagy Dominik lőtte kapura, a kipattant Katona Zoltán a bal alsóba passzolta. Sok helyzetünk volt 1–0 után is, újabb találatot aztán a félidő hajrájában szereztünk! Sőt, kettőt is! Kálócz Dávid labdaszerzése után remekül tette ki balra azt Nagy Dominiknek, aki a kapus mellett a bal alsóba lőtt, 2–0! Hamarosan háromra nőtt a különbség: Kovács Ákos labdát csent és Nagy I. Bálinthoz játszott, aki elfektette a kapust és éles szögből lőtt a hálóba, 3–0.

A 66. percben egy szöglet után szépítettek a vendégek. Két nagyobb védése volt Németh Hunornak, ám az eredmény már nem változott, így 3–1-re nyert a Lurkó UFC U19 (2005-2006).

Más hangulatban voltunk, más volt a heti edzésmunka. A meccs előtt is voltak problémáink… Azt kértem, hogy a meccs első pillanatától kezdve domináljunk. És láss csodát! Hetek óta nem láttam ezt a csapatot! Tényleg az első perctől indítva szervezetten játszottunk. Kiemelem az U17-es keretből hozzánk érkező – egyébként ott is egy évvel fiatalabbként szereplő – Csóri Ádámot, aki hátulról stabilitást adott az egész társaságnak! Először játszott az U19-ben, gratulálok neki! Nagyon örülök Varga Tomi és Nagyjaink, valamint Neubauer Dávid játékának! A megbeszélteket betartották a srácok, ez pedig ma három gólt és három pontot ért