Lurkó UFC U19 – Hévíz SK U19 3–0 (0–0)
Lurkó UFC U19:
Németh H. – Szabó B., Várnai (Kovács N., 46.), Nagy II. B., Neubauer – Varga T. (Kacsó, 79.) Holtay (Kálócz, 46.), Kovács Á., Nagy D. (Hajba, 61.) – Makkos (Katona Z., 75.), Nagy I. B. Vezetőedző: Janzsó László.
Gólszerzők: Makkos (53., 1–0), Nagy I B. (77., 2–0; 83., 3–0)

Felsőházi küzdelemre készülhetett Janzsó László együttese: a Lurkó UFC U19 (2005-2006) a Hévíz SK-t fogadta a regionális Alap-bajnokság Észak-nyugati csoportjában.

Pontatlanul futballoztunk az első félidőben, míg a vendégek az eladott labdáinkból próbáltak operálni – mindkét oldalon különösebb nagy helyzet nélkül. Az 53. perctől kezdtünk el igazán játszani. Ekkor Makkos Máté és Nagy Bálint kényszerítőzve jutottak el a 16-os vonaláig, amit előbbi 13 méterről szépen lőtt a kapuba, 1–0. Kapufáig jutott a csereként beálló Hajba Zoltán, majd nem sokkal később lövését védte a hévízi kapus. A 77. percben 25 méteren fülelt le egy átadást Nagy I. Bálint és 18 méterről óriási gólt ragasztott a jobb felső sarokba, 2–0. A 83. percben Hajba Zoltán remek visszapasszolt labdáját Nagy I. Bálint lőtte a kapuba, kialakítva a 3–0-s végeredményt.

A legutolsó Hévíz elleni mérkőzés nem úgy alakult, ahogy szerettük volna. Az első félidőben most sem mi voltunk a jobbak… ennek ellenére mi irányítottunk, de nem volt szép a játékunk. A helyzetek előttünk adódtak. A félidőben megbeszéltük, hogy a földön tartjuk a labdát és megbecsüljük azt. Ezt néhány perc elteltével be is tartottuk. Eredményesen futballoztunk ezek után, volt jócskán helyzetünk, ezek közül hármat is értékesítettünk. Az első mérkőzés álmossága benne volt a mában – főleg az első félidőben – de készülnünk kell tovább, mert ennél még nehezebb találkozóink lesznek. Gratulálok a fiúknak