Lurkó UFC U15 – Üstökös FC Győr U15 2–0 (0–0)
Lurkó UFC U15:
Szalai-Horváth – Gudui, Joó, Lakner, Andor – Varga N., Vert Zs. (Horváth Z., 80.) – Babarcki (Rigó, 80.), Bertók (Tompa, 52.), Farkas B. (Molnár G., 68.) – Gartner. Vezetőedző: Iszak Sándor.
Gólszerzők: Varga N. (65., 1–0), Gartner (78., 2–0)

A Regionális U15-ös bajnokság Alap-szekciója Északnyugati-csoportjának rangadóját rendezték meg Szombathelyen: a Lurkó UFC az Üstökös FC Győrt fogadta. Eredetileg az ötödik fordulóban került volna sorra erre a meccsre, ám egy hónapja elhalasztották a találkozót. Így október legvégére szépen gyarapodtak a győzelmek mindkét csapat zsákjában! Nyolc forduló alatt az Üstökös és a Lurkó UFC is 100%-os teljesítménnyel rukkolt ki: jobb gólkülönbséggel a győriek érkeztek tabellaelsőként az Illés Akadémiára.

Tudtuk, hogy esetlegesen csak a veretlenség maradhat meg mindkét egyesület neve mellett, a 100%-os mérleg biztosan nem.

Az első félidőben átadta a kezdeményezés lehetőségét a hazai csapat, de csak egyszer volt izgulnivalónk a kapunk előtt. Egy győri akció végén előbb Szalai-Horváth Alex védett nagyot, majd Gudui Dániel vágta ki a labdát a kapu torkából. Kisebb lehetőségek előttünk is adódtak, de a szünetig gól nem esett.

A térfélcsere után a mi akaratunk érvényesült. Negyedórával a meccs vége előtt meg is szereztük a vezetést! Varga Nimród távoli lövése talált utat a kapuba, 1–0. A találat megzavarta a vendégeket, mi pedig abszolút kézben tartottuk a meccset, amit egy újabb góllal a 78. percben le is zárunk! Szép összejáték után Gartner Raul talált be, kialakítva a 2–0-s végeredményt.

Nagy esőben zajlott a mérkőzés. Az első félidőben riválisunkat engedtük többet kezdeményezni, egy nagy helyzetük volt. Ettől függetlenül kontrolláltuk a meccset. Próbált mindkét csapat focizni, a mezőnyben folyt a játék. Feljebb rendeltem aztán a srácokat a szünet után, több labdát szereztünk a középső zónában. A gól után teljességgel átvettük az irányítást. Jobban akartuk a győzelmet, meg is érdemeltük azt! A srácok betartották az utasításokat, fegyelmezetten játszottak, mindenki dicséretet érdemel

– mondta Iszak Sándor, csapatunk vezetőedzője.