Lurkó UFC U13 – Hévíz SK U13 6–3 (2–1, 0–1, 0–0, 4–1)
Lurkó UFC U13:
Palatin Tamás – Pék Zalán, Takács Dominik, Sántha Zalán – Gombos Zalán, Szalay Bendegúz, Rajtosics Hunor – Polgár Ádám, Rigó Vince. Cserék: Széplaki Sára, Berta Péter, Pencz Milán. Vezetőedző: Pál Gergely.
Gólszerzők: Szalay (8., 1–1), Rajtosics (16., büntetőből, 2–1; 64., 3–2) Pencz (66., 4–2), Polgár (67., 5–2), Berta (80., 6–3)

Már rögtön a mérkőzés 3. percében hátrányba kerültünk. A nyirkos műfüvön megcsúszó és felgyorsuló labdába csak beleütni tudott a kapusunk, a "lecsorgóból" megszerezte ellenfelünk a vezetést. Viszonylag gyorsan tudtunk válaszolni a bekapott gólra. A hévíziek büntetőterületén belüli kavarodás végén Szalay bombázta a labdát a kapuba. Még ebben a negyedben megfordítottuk a találkozót. Rajtosics magabiztosan rúgta a bal alsó sarokba a jogosan megítélt büntetőt. A második negyedben egalizált a Hévíz. A mérkőzés második felének első 20 percében mezőnyben fölé kerekedtünk az ellenfelünknek, több helyzetet is kialakítottunk, de az utolsó pillanatokban még elkapkodtuk ezeket. Az utolsó negyedben kinyílt a gólzsák, a cserejátékos nélkül kiálló riválisunk erejéből már csak a szépítésre futotta. Rajtosics második, Pencz, Polgár és Berta góljaival behozhatatlanná vált az előnyünk, magabiztosan nyertük meg a mérkőzést.

A gyorsan bekapott gól után egyből tudtunk reagálni és nem "csak" kiegyenlítettünk, de még a vezetést is sikerült megszereznünk. Ahelyett, hogy végre megnyugodtunk volna, meccsben tartottuk az ellenfelünket. Az egyenlítésünk után kapkodóvá, pontatlanná vált a játékunk. Sok technikai hibát vétettünk, keveset ütköztünk, hiányzott a tűz a játékosaimból. Ezt kihasználva a második negyed közepén egyenlített a Hévíz. Három játékosunk mellett akadálytalanul vitte el és rúgta a kapunkba a labdát a hévíziek játékát szervező középpályás. A találkozó harmadik részétől a végéig már rámenősen, agresszívan játszottunk, de még mindig sok bosszantó technikai hibát vétettünk és a szerencsével is hadilábon álltunk. Ebben a negyedben éreztem, hogy ezt a meccset nem veszíthetjük el, olyan hittel és akarással futballoztunk. Az utolsó 20 percben mindez gólokká érett és így magabiztos győzelemnek örülhettünk! Az előzőekhez képest labdakihozatalban fejlődtünk, az ellenfél letámadása sem okozott most már különösebb gondot. A hibáink kijavításán az edzéseken fogunk dolgozni, remélem – a héten örömmel tapasztaltam – nagy létszámban! Játékosaimnak gratulálok a győzelemhez, a szüleiknek köszönöm a sportszerű szurkolást, hajrá, Lurkó! Kraller Noelnek szeretném a csapat minden tagja nevében üzenni: Kitartást Noel, várunk vissza mihamarabb

– értékelt Pál Gergely a mérkőzést követően.