Nebuló-FSE Kapuvár U14 – Lurkó UFC U14 3–8 (1–6)
Lurkó UFC U14:
Gáspár – Molnár G., Gudui, Tompa (Takács D., 55.), Andor (Polgár, 55.) – Vert, Varga N., Bertók – Farkas B., Gartner, Babarcki. Vezetőedző: Pál Gergely.
Gólszerzők:
Varga N. (5., 1–1), Gartner (7., 1–2; 22., 1–4; 30., 1–5; 33., 1–6; 44., 1–7), Bertók (20., 1–3), Molnár G. (65., 2–8)

A Regionális U14-es bajnokság Nyugati szekciójának A-csoportjában már a 9. fordulót rendezték meg. A Lurkó UFC Kapuvárra látogatott: Szombathelyen még szeptember elején 10 gólt hozott a két csapat mérkőzése, a zöld-feketék 9–1-re nyertek. Ma 11 találatig jutottak a felek… Ismerkedésre most sem volt idő: előbb a Kapuvár talált be, majd négy perc alatt fordított a Lurkó. Akár egyenlíthetett is volna a hazai csapat, ugyanis jogos büntetőhöz jutottak, ám Gáspár Bence védett! Aztán a félidő felétől megindult a Lurkó-henger. Előbb Bertók Gergő talált be, majd ebben a félidőben még háromszor köszönt be Gartner Raul, sőt, a fordulás után is betalált. A meccs utolsó időszaka csendesebben telt, a mieink végül 8–3-ra győztek.

A mérkőzés 3. percében bekapott gól a lehető legjobbkor jött, felrázta a srácokat! Pár percben belül sikerült egyenlítenünk és megszereztük a vezetést is. Egy ellentámadás során szabálytalankodtunk a büntetőterületen belül. A megítélt büntetőt a kapusunk, Gáspár Bence magabiztosan hárítani tudta! Nagyon kellett ez a bravúr! Ezután védekezésben stabillá váltunk, nem álltunk le, egymás után alakítottuk ki a helyzeteket. Sok gól a lábunkban maradt az első félidőben, elkapkodtuk a befejezéseket. Nem is értettem, hogy miért nem tudunk megnyugodni, amikor abszolút irányítottuk a mérkőzést. A második félidőben nem sokat változott a játék képe, domináltunk és futószalagon jöttek a gólszerzési lehetőségeink. Ami számunkra – egy szép kapáslövést leszámítva – kimaradt, miközben ellenfelünk a védekezési hibáinkat maximálisan kihasználva kétszer is megzörgette a hálónkat. Összességében nagyobb koncentrációval, higgadtabb befejezésekkel még nagyobb különbségű győzelmet is elérhettünk volna. Örülök, hiszen a szezonban most először láthattam a srácokat "nagypályán" focizni, eddig sajnos nem volt rá alkalmam. A hozzáállással maximálisan elégedett vagyok, gratulálok a győzelemhez! Köszönjük szépen Gartner Raulnak és a családjának, hogy megvendégelték a teljes csapatot! Egy remek hangulatban elfogyasztott ebéd után utazhattunk haza Kapuvárról

– mesélte a találkozó után a Joó Bálintot helyettesítő Pál Gergely.