Csornai SE U15 – Lurkó UFC U15 3–2 (1–0)
Lurkó UFC U15:
Répcei – Ulrich, Horváth S., Ilnicki, Kálócz – Lakner (Tompa, 41.), Nyőgéri (Vert, 41.), Csóri – Farkas B. (Tóth A., 50.), Gartner, Németh B. Vezetőedző: Nagy Krisztián.
Gólszerzők: Csóri (69., 1–1), Németh B. (72., 1–2)

A Regionális U15-ös bajnokság Nyugati-csoportjának Felsőházában ezen a hétvégén kezdődnek meg a küzdelmek, a Lurkó UFC U15 (2008) a Csornai SE otthonába látogatott. Hogy ez mennyire „otthon” volt, arról a játékvezetői hármas is gondoskodott… Az első félidőből alig volt hátra pár perc, amikor egy egyértelmű csornai szabálytalanság után továbbot intett a sípmester, majd egy ütközés után szabadrúgást adott a hazaiaknak, akik ebből aztán a vezetést is megszerezték, 1–0.

A szünet után aztán teljességgel áttevődött a játék a zöld-fehér térfélre, és a 69. percben ki is egyenlítettünk. Tóth Attila lövése még kijött a kapufáról, ahol Csóri Ádám jókor volt jó helyen és közelről bekotorta a labdát, 1–1. Újabb lendületet kaptunk a góltól és három perc múlva már nálunk volt az előny: Németh Bence lőtt távolról nagy gólt, 1–2. Az utolsó perchez közeledve a mi 16-osunkon belül Csóri Ádámról tépték le a mezt, ám általános megdöbbenésre a 11-es pontra mutatott a játékvezető, amit értékesítettek is a csornaiak, 2–2. Sőt, a hosszabbításban egy védelmi hiba után újabb gólt szereztek, így 3–2-es hazai győzelemmel ért véget a találkozó, amelyen nem csak az egy pontra, hanem a győzelemre is rászolgált volna a Lurkó UFC.

Igazságtalan a mai eredmény! Az első félidő a miénk volt, kezdeményezően kezdtük a mérkőzést. Volt három-négy nagy helyzetünk, de nem jó döntést hoztunk. Többször mehettünk 3:2 ellen, de passz helyett lövést választottunk, vagy éppenséggel a lövés helyett passzt. Amiért igazán feldúlt vagyok, az az, hogy a hazai gól előtt egyértelmű szabálytalanság történt. A második félidő derekán már komoly nyomást helyeztünk rájuk, egyenlítettünk és a vezetést is átvettük. Egy fordítottan megítélt szabálytalanság után jogtalan 11-eshez jutottak a hazaiak, a végén pedig nagyot hibáztunk hátul. Meg kell érnünk mentálisan, hogy fel tudják dolgozni az ehhez hasonló sokkokat a srácok és megtartsák az előnyt. Az elkeseredettség után erőt kell merítenünk, szeretném, hogy külső körülmények ne zavarjanak meg bennünket

– mondta Nagy Krisztián a találkozót követően.