Lurkó UFC U15 – Magnetic Andráshida TE 5–0 (2–0)
Lurkó UFC U15:
 Szalai-Horváth – Farkas B. (Gudui, 52.), Andor, Lakner, Varga N. – Molnár G. (Rigó, 52.), Vert Zs., Bertók (Horváth Z., 58.), Tompa (Horváth S., 58.), Babarcki – Gartner. Vezetőedző: Iszak Sándor.
Gólszerzők: Gartner (7., 1–0; 36., 2–0; 53., 4–0), Babarcki (46., 3–0), Rigó (56., 5–0)

A Regionális U15-ös bajnokság Alap-szekciójának Északnyugati csoportjában a 7. fordulót rendezték ezen a hétvégén. A Lurkó UFC U15 (2009) – immáron Iszak Sándorral a kispadján – a Magnetic Andráshida TE együttesét fogadta. Hat forduló után 100%-os produkcióval álltak a zöld-feketék, míg az andráshidaiak öt pontot szedtek össze.

A meccs elején magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, a 7. percben Gartner Raul révén szereztük meg a vezetést – aki egyébként mesterhármasig jutott a meccsen. Összességében már 20 találatnál jár, ezzel pedig az ajkai Varga Patrikkal egyetemben vezeti a bajnokság góllövőlistáját.

A hazai akciókról szólt a találkozó: a szünetre kétgólos volt az előnyünk. A második félidőben sem változott a játék képe, 5–0-ra nyertünk. A gólok mellett öt kapufát is rúgtunk, és számtalan helyzetet hagytunk ki.

A jövő héten Andráshidára, az ASC csapatához utazunk.

Most vettem át a korosztályt, így a magunk mögött napokat az ismerkedés hetének tudtam be, igyekeztem felmérni a játékosokat csapat- és egyéni szinten is. Nem változtattam az elődöm által alkalmazott formáción. Szerdán az U16-osok ellen felkészülési mérkőzést játszottunk, már akkor is láttam biztató jeleket, tudom, hogy jó társaságot örököltem. A mérkőzés a várakozásnak megfelelően alakult, irányítottunk végig, rengeteg támadást vezettünk. Az első félidőben sok helyzetet kihagytunk – bár ez folytatódott a későbbiekben is. Akár nagyobb arányú győzelmet is arathattunk volna, szinte a félpályán sem jöttek át a vendégek, így ma a támadásokat tudtuk gyakorolni. Tovább kell dolgoznunk és remélem, az elképzeléseimet meg tudom valósítani ezzel a jó maggal. Természetesen az igazi erőpróbák a jobb csapatok ellen lesznek majd! Dicséret illeti a játékosokat, láttam, hogy nekem is akartak bizonyítani