Lurkó UFC U17 – Király SE U17 1–4 (0–0)
Lurkó UFC U17: Bögöly (Kelemen, 74.) – Sabia, Sáfár, Neszlinger, Kopácsi – Vér, Pataki (Nagy Dávid, 62.) – Kovács Á. (Nagy Dominik, 74.), Holtay (Varga M., 10.), Horváth B. – Péter. Edző: Janzsó László.
Gólszerző: Nagy Dávid (80., 1–3)

Sajnálatos sérülések miatt itt is, ott is kényszerű cserék történtek már az első tíz percben. A kapuk egyébként nem igazán forogtak veszélyben az első félidőben. Ez a kiegyenlített futball szűk egy órán keresztül tartott: ekkor egy jó negyedórás periódust produkáltak a vendégek, ami alatt háromgólos előnyre tettek szert. Janzsó László cserékkel frissített, szépíteni sikerült is: Nagy Dávid 18 méterről lőtt a bal alsó sarokba, ám 1–3 után már nem tudtunk igazi helyzetet kialakítani, sőt, újabb gólt kaptunk.

Stabil védekezést mutatott be mindkét csapat, mi szerettük volna a saját futballunkat játszani. A kapuk kevésszer forogtak veszélyben, nem volt gólhelyzet, a mezőnyben gyűrtük egymást. Fordulás után egyéni hibákból kétgólos előnybe kerültek a vendégek, bomlott a taktikánk, amit pedig 0–2 után szerettünk volna megvalósítani, azt nem tudtuk jól kivitelezni. Az utolsó negyedórára dominálni tudtunk, de csak szépítésig jutottunk. Tompák voltunk az előző meccshez képest. Rengeteg technikai hibát követtünk el, és ma bizony hiányzott az az alázat ami hetekkel ezelőtt megvolt – ha ezt vissza tudjuk építeni, akkor jobb eredményeket fogunk ismét elérni

– nyilatkozott Janzsó László a mérkőzés után.