Győrújfalu U14 – Lurkó UFC U14 4–2 (3–0)
Lurkó UFC U14:
Palatin – Vincze, Takács D., Guba, Győrvári (Sántha, 41.) – Rajtosics (Berta, 73.), Bozzai (Nagy B., 73.), Polgár Á. – Pencz (Kiss Z., 73.), Szalay B., Kraller. Vezetőedző: Farkas Gábor.
Gólszerzők: Takács D. (49., 3–1), Szalay B. (51., 3–2)

A Farkas Gábor vezette Lurkó UFC U14 (2010) a Győrújfalu vendégeként lépett pályára az U14-es Regionális bajnokság Északnyugati csoportjának felsőházi mérkőzésén. Azonnal támadólag léptünk fel: – ahogy szoktuk, úgy kezdtük a meccs elejét – ám kétszer is nagy helyzetben hibáztunk, majd egy kontrából és egy átlövésből kétgólos előnyre tettek szert a hazaiak. A harmadik hazai gól egy újabb kontrából született, így 13 perc után 3–0 volt már oda. Ezek után is a Győrújfalu térfelén folyt a játék, ám a szünetig nem tudtunk betalálni.

A 49. percben 19 méterre a kaputól gólhelyzetben buktatták támadónkat, ám ez csak sárga lapot ért a játékvezetőnél. A megítélt szabadrúgást Takács Dominik lőtte a kapuba, 3–1. Sőt, két perccel később Szalay Bendegúz góljával már egy gólra feljöttünk. Ám ezek után mindent vagy a kapus kezébe rúgtunk, vagy nem találtunk kaput… Egy kontra végén teljesen feleslegesen szabálytalankodtunk, a 11-est értékesítették a hazaiak, 4–2. Ebben a periódusban már nem tudtunk akkora nyomást tenni a hazaiakra, de helyzetünk így is volt bőven – azonban még az üres kapuba sem tudtunk betalálni, emiatt pedig második vereségünket szenvedtük el.

Ha saját magunkat legyőzzük, akkor az ellenfelet is. A helyzeteinket nem használjuk ki, hátul pedig hibázunk, így ma vereséget szenvedtünk! Pedig van igazi játékunk, ráadásul rá is tudunk tenni még egy lapáttal, de mivel nincsen meg a megfelelő koncentráció, a helyzeteink túlnyomó többsége kimarad