Hévíz SK U15 – Lurkó UFC U15 1–6 (0–3)
Lurkó UFC U15:
– Szalai-Horváth (Gáspár, 68.)  – Joó, Andor, Lakner, Gudui – Vert Zs. (Molnár G., 63.), Varga N. – Babarcki (Horváth S., 68.), Tompa, Bertók (Poór, 63.) – Farkas B. Vezetőedző: Iszak Sándor.
Gólszerzők: Babarcki (9., 0–1), Farkas B. (13., 0–2), Tompa (39., 0–3; 65., 1–5), Varga N. (61., 1–4; 74., 1–6)

A Hévíz SK stadionjában, gyönyörű környezetben játszottak az U15-ös fiúk a felsőházi rájátszás 10. fordulójában. A mieink azonnal magukhoz ragadtak a kezdeményezést és a 9. percben sikerült is megszerezni a vezetést: az ellenfél térfelén jutottunk labdához, Gudui Dani beadását Babarcki Dominik értékesítette, 0–1. Nem sokkal később a hazai 16-oson szereztünk labdát, Farkas Bendegúz volt eredményes, 0–2. Az első félidő hajrájában egy begyakorolt labdakihozatal után kevés húzásból értünk a Hévíz kapuja elé, Tompa Ádi talált be, 0–3.

Az 55. percben egy szélről érkező beadásra jó ütemben érkezett a hévízi csatár, szépítettek a fürdővárosiak, 1–3. Hat perc múlva Varga Nimród iratkozott fel a gólszerzők közé: egy labdaszerzést pompás kényszerítőzés követett, ebből szereztünk negyedik gólunkat. A 65. percben Tompa Ádám távoli lövése jutott a kapuba, 1–5.

Sajnálatos esemény is történt jó tíz perccel a meccs vége előtt: egy ártalmatlan ütközésnél szerencsétlenül érkezett a földre a hazaiak játékosa, aki nem is tudta folytatni a játékot – ezúton is jobbulást kívánunk!

A 74. percben egy szabadrúgás-variáció után Varga Nimród állította be a végeredményt, 6–1-re győztünk a zöld-fehérek otthonában!

Az elmúlt hetekben sok volt a sérülés, foghíjasak voltunk, de többen visszatértek erre a hétre. Jól kezdtünk, mi irányítottunk, mindjárt a hazai 16-osának környékén szereztünk labdát, ez ült is és végig kontrolláltuk ezt a játékrészt. A Hévíz próbálkozott nagyobb ellenállással a szünet után, jobban is játszottak, be is találtak. A frissítések után megint nálunk volt a kezdeményezés és ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk! Erős hét vár ránk, szerdán a Balatonalmádi elleni találkozót pótoljuk, hétvégén pedig jön a DAC elleni mérkőzés