Lurkó UFC U19 – Magnetic Andráshida TE U19 1–1 (1–0)
Lurkó UFC U19:
Nagy D. – Nagy Dominik, Csuka, Kovács Á., Ágoston – Döbör (Horváth B., 46.), Mesics-Leiner, Bujtás (Kolozsvári, 70.) – Fábián (Prógli, 78.), Varga T. (Holtay, 90.), Makkos (Wágner, 70.). Vezetőedző: Janzsó László.
Gólszerző: Fábián (7., 1–0)

Hamar vezetéshez jutottunk: szépen járattuk a labdát, Csuka Levente Mesics-Leiner Félixhez játszott, ő Fábián Dánielnek továbbított, aki pedig jó ütemben érkezett és mesterien lőtt a hosszú sarokba, 1–0. Jól futballoztunk az első játékrészben, teljesen megérdemelten vezettünk.

Szünet után volt olyan időszak, amikor nagyon ránk jött az Andráshida, több lehetőségük is volt, de mindenhová odaértünk, és tudtunk tisztázni. Sajnos a talán indokolatlanul hosszúra nyúló hosszabbítás legvégén egy szögletet követően betaláltak a vendégek, így 1–1-gyel zárult a mérkőzés.

Az első félidő a miénk volt: szervezett és jó játékot mutattunk be. Nem sok lehetőséget adtunk az Andráshidának. Szünet után volt egy jó időszaka a vendégeknek, ekkor nyomtak, sőt, a hosszabbításban is voltak lehetőségeik, aztán a legeslegvégén tudtak egyenlíteni. A múlt héten egyáltalán nem voltam elégedett, most viszont nem haragudhatok senkire sem. Két pontot elbuktunk, de ilyen a futball… Domináltunk sokat egy olyan csapat ellen, amelynél sokan megyei I. osztályú rutinnal vannak felvértezve. Közösen, csapatként működve azonban ellenük is jól tudtunk játszani – remekül játszott Csuka Levente, aki ma mutatkozott be a Lurkóban