Üstökös FC Győr U15 – Lurkó UFC U15 1–1 (1–1)
Lurkó UFC U15:
Szalai-Horváth – Horváth Z., Andor, Lakner, Gudui – Vert Zs., Varga N. – Bertók (Poór, 71.), Babarcki (Porkoláb, 52.), Farkas B. – Tompa. Vezetőedző: Iszak Sándor.
Gólszerző: Farkas B. (14., 0–1)

A Regionális U15-ös Alap-bajnokság Észak-nyugati csoportjában a Felsőházi rájátszás rangadójának helyszíne volt Győr, ahol az Üstökös FC fogadta a Lurkó UFC együttesét. A felsőházban az eddig produkciójuk alapján úgy tűnt, hogy e két csapat között dőlhet el a bajnoki cím sorsa.

Hiányzóink bőven voltak: Molnár Gábor, Gartner Raul, Gáspár Bence, Horváth Sámuel sérülés és betegség miatt hiányoztak. Rekkenő hőségben, délben, egy kisméretű műfüves pályán játszottunk. Mi kezdtünk jobban és a fölényünk az első negyedóra végén gólban is megmutatkozott. Tompa Ádám mélységi passzából Farkas Bendegúz a védőjét megelőzve szerzett szép gólt, 0–1. A 23. percben egy oldalszabadrúgás után egyenlítettek a hazaiak. Megzavart minket a gól, átkerült a játék a mi térfelünkre, de újabb gól nem született.

A második félidőben három nagy lehetőség adódott. A hazaiak egy szabadrúgás után a felső kapufát találták el. Negyedórával a vége előtt mi, öt perccel a vége előtt ők hagytak ki egy-egy ziccert, így végül döntetlennel zárult a mérkőzés.

Hullámzó volt a mérkőzés, hol mi, hol ők játszottak jobban. A hiányzóinkat megéreztük, a nagy meleg is meghatározó volt. A srácok mindent elkövettek a győzelemért, a veretlenségünket megőriztük és tovább küzdünk a bajnoki címért