Csornai SE U16 – Lurkó UFC U16 1–2 (1–1)
Lurkó UFC U16:
Nagy D. – Vajda, Szabó B., Mesics-Leiner, Kevy (Radányi, 68.), Hajba (Dénes, 68.) – Varga M., Kolozsvári, Verebélyi (Varga D., 82.) – Szár, Szalóki-Varsányi (Farkas B., 75.). Vezetőedző: Somlai Roland.
Gólszerzők: Szár (21., 1–1), Szalóki-Varsányi (56., 11-esből, 1–2)

A Regionális U16-os bajnokság Észak-nyugati csoportjában negyedjére csapott össze egymással a Csornai SE és a Lurkó UFC: eddig 2 győzelemmel mi álltunk jobban az ezüstéremre hajtó Győr-Moson-Sopron megyei alakulatnál. Egy 18 méteres szabadrúgás után a kapufáról vágódott a labda a kapunkba, az első negyedóra végén, 1–0. Ezt követően jöttünk ki a szorításból, és sikerült is egyenlíteni. Szép akció végén Verebélyi Dominik mélységi passzát Szár Gábor remekül maga elé engedte és a kapust megelőzve 10 méterről a kapu jobb oldalába gurított, 1–1. Kolozsvári Ákos a kapufát döngette meg, azaz még a szünet előtt megfordíthattuk volna az eredményt.

A II. félidőben a vezetést is megszereztük. Kolozsvári Ákos átadása Szalóki-Varsányi Bendegúzt találta meg, a 16-oson belül azonban szabálytalankodtak vele szemben, 11-es! A büntető a sértett félmagasan a kapu bal felébe lőtte, 1–2. Helyzet alakult ki ezután itt is, ott is, ám újabb gól már nem született, így három ponttal gazdagott a Lurkó UFC U16 (2006)!

Hasonló erők küzdelmét hozta a mérkőzést. A hazaiak jutottak előnyhöz, ami figyelmeztető jel volt számunkra. Attól kezdve elkezdtünk futballozni. Sok-sok sikeres támadásunk volt, lövésekkel is kísérletezgettünk. Kolozsvári, Farkas és Szalóki-Varsányi előtt is nagy-nagy lehetőség adódott. Egy pillanatig sem lehetett mégsem lankadni, a Csorna is nagyot küzdött. Helyenként szép játékot láttam. Rendkívül aktív volt ma Verebélyi Dominik, sajnálom, hogy a lövései közül egyik sem lett gól. Egy vereség után egy-két nappal fel tudtunk állni, fásultságnak nyoma sem volt

– mondta Somlai Roland a találkozót követően.