Soroksár SC U17 – Lurkó UFC U17 6–1 (1–0)
Lurkó UFC U17:
Mayer – Tancsics, Révész, Szabó B., Rosta B. – Biró B., Nagy B., Kálócz – Kovács N., Bertha, Répcei (Horváth D., 46.). Vezetőedző: Nagy Krisztián.
Gólszerző: Bertha (57., 2–1)

A Regionális U17-es bajnokság Kiemelt szekciójának Nyugati csoportjában a fővárosba látogatott Nagy Krisztián és Kálócz Zsolt együttese. Két hellyel állt előttünk 22 fordulót követően a Soroksár SC. Bő negyedóra elteltével egy átlövésből szerzett vezetést a hazai csapat, a szünetig nem is változott az eredmény.

Az 50. percben megduplázták előnyüket a sárga-feketék, ám 0–2-nél visszajöttünk a meccsbe: Nagy Bálint cselezte be magát a büntetőterületen belülre, átadását Bertha Marci a rövid felsőbe vágta, 2–1.  Több ilyen megindulás volt Nagy Bálint részéről, sajnos csak ebből tudtunk betalálni. A találat után sajnálatos módon nagyon hamar visszaállt a kétgólos különbség, nagy egyéni hiba után lett 3–1 az eredmény. Ez pedig el is vette a zöld-feketék kedvét. Az utolsó szűk negyedórában újabb három gólt kaptunk, így 6–1-es vereséget szenvedtünk.

Csalódottak vagyunk a ma mutatott játék miatt. Igaz, mindössze egy cserével utaztunk el és volt három nagyon komoly hiányzónk. Soroksáron mindig nagy öröm játszani, kiváló környezetbe érkeztünk. Azonban ez nem dobta fel egyik gárdát sem, nagyon alacsony színvonalú volt a meccs, ők ívelgettek, így még inkább nehezebben vállalható a vereség. Rossz egyéni döntésekben keresendő a mai eredmény, négyen is rossz napot fogtak ki, kevés volt az akarat is. Csapatszinten sem tudtuk a hibákat kijavítani. Három meccs van még hátra, nem vagyunk könnyű helyzetben, de nem engedhetünk ki, hozzáállásban szeretném tisztességesen zárni a tavaszt. Lesz lehetőségünk a pontszerzésre, de jobb koncentrációra és teljesítményre lesz szükség

– értékelt a vezetőedző, Nagy Krisztián.