Lurkó UFC U17 – Pécsi VSK U17 2–4 (2–0)
Lurkó UFC U17:
Mayer – Tancsics, Csóri, Baldauf, Rosta B. (Hütter, 69.) – Kálócz (Polgár B., 61.), Biró B., Nemesvári, Kovács N. – Berzlánovich, Szabó B. (Kovács F., 66.). Vezetőedző: Nagy Krisztián.
Gólszerző: Berzlánovich (4., 1–0; 19., 2–0)

Alsóházi rangadón, a nálunk eddig két ponttal többet gyűjtő PVSK-t fogadta a Lurkó UFC U17 (2007). A zöld-feketék kezdték sokkal jobban a meccset. Előbb Szabó Bence passzából szerezte meg a vezetést számunkra Berzlánovich Máté, majd a 19. percben megduplázta találatainak számát! Akár el is dönthettük volna a meccset, de a PVSK-nak is volt kapufája, de 2–0-s előnnyel mehettünk szünetre.

A térfélcsere után a pécsiek akarata érvényesült, szépítettek, egyenlítettek, aztán a vezetést is átvették. Talán 2–3-nál – amikor kapusuk kiállítása miatt emberelőnybe kerültünk – volt esélyünk az egyenlítésre, ám ez nem sikerült, sőt, a hajrában még a baranyaiak találtak be, így ők nyerték meg ezt az alsóházi összecsapást.

Mindannyian csalódottak vagyunk. Jól kezdtük a mérkőzést, sok labdát szereztünk, ígéretes támadásaink voltak, működtek a megbeszélt dolgok, meggyőzőek voltunk. 2–0 után körülményesebbé váltunk. A II. félidőben ez a védőzónánkra is jellemző lett, sok volt a hibás döntés és a technikai tévedés. Mentálisan rosszul viseltük, hogy visszajött az ellenfél a meccsbe. Pozitív, hogy először tudtunk ilyen hosszú ideig irányítani egy mérkőzésen belül. Nem volt olyan játékosom azonban, aki végig tudott volna példát mutatni a többieknek. Keresem a megoldást a második félidőre