Lurkó UFC U19 – Sárvár FC U19 4–10 (2–3)
Lurkó UFC U19:
Nagy D. – Nagy Dominik, Kovács Á., Ágoston, Prógli (Wágner, 46.) – Fábián (Horváth H., 71.), Döbör, Horváth B., Makkos – Bujtás (Holtay, 60.), Varga T. (Szár, 60.) Vezetőedző: Janzsó László.
Gólszerzők: Makkos (22., 1–1), Varga T. (24., 2–1), Holtay (76., 3–8), Döbör (88., 11-esből, 4–9)

Hétközi forduló várt az U19-es csapatunkra a regionális bajnokság Nyugati-szekciójának B-csoportjában. A mieink azt a Sárvár FC-t fogadták, akiknél már többen a Vas megyei I. osztályban szerepelő felnőtt csapatban pallérozódnak. A zöld-fehérek kezdtek jobban, és hamar előnyhöz is jutottak, ám szép lassan átvettük a játék irányítását és az első félidő közepén meg is fordítottuk az eredményt. A 33. percben egyenlítettek a sárváriak, sőt, még a szünet előtt újból betaláltak, így megint nekik állt a zászló.

A fordulást követően mi léptünk fel támadólag, ám ezt nem csak megkontrázták a fürdővárosiak, hanem tették mindezt folyamatos sikerrel, szinte minden akciójuk góllal zárult. A hajrában szűkítettünk a különbségen, de mindig érkezett rá sárvári válasz, így a vendégek megérdemelten nyerték meg a találkozót.

Már az első percben, az első támadásból gólt kaptunk. Ezek után fölényben játszottunk, és ez eredményes is volt, ugyanis megfordítottuk a mérkőzést. Az előnyt megtartani nem sikerült, sőt, a hosszabbítás utolsó másodperceiben is betaláltak a sárváriak, így 2–3-mal mentünk pihenőre. A szünetben kértük, hogy óriási energiákat mozgósítsunk az újabb fordítás érdekében. Ennek a levét aztán a csapatvédekezés itta meg, a hibáinkat folyamatosan megtorolta a Sárvár. Mivel a hétközi fordulóban több olyan játékos szerepelhetett náluk, akik az erősségei a megyei I. osztályú felnőttcsapatnak is, ez meg is látszódott: rutinnal felvértezve, kegyetlenül kihasználták a mi hibánkat. Nekik ma minden sikerült, nekünk pedig alig-alig valami

– nyilatkozott a találkozót követően Molnár Károly.