FC Ajka U15 – Lurkó UFC U15 5–2 (1–1)
Lurkó UFC U15:
Répcei (Szalai-Horváth, 41.) – Varga B., Ilniczki, Horváth S., Kovács F., Polgár – Kálócz, Csóri, Németh B. – Geller, Gartner, Lakner. Vezetőedző: Kálócz Zsolt.
Gólszerzők: Csóri, Polgár

Az első félidő derekán egy előre vágott labdával meglépett az ellenfél játékosa és kilőtte a hosszú sarkot, 1–0. A félidő vége előtt egy oldalról elvégzett szabadrúgásra Csóri Ádám érkezett a legjobb ütemben és egy remek fejessel sikerült egalizálni, 1–1.

A második félidőre jobban jöttünk ki és 10 percen belül Polgár Bálint révén sikerült megszerezni a vezetést. Ezt követően volt még ziccerünk, ami sajnos kimaradt és szinte az ellentámadásból egalizáltak is a házigazdák. Az ajkai csapat többet is cserélt a mérkőzés közben mi viszont elfáradtunk a találkozó hajrájára és rövid idő alatt három alkalommal is betaláltak, kialakítva az 5–2-es végeredményt.

A mérkőzés összképe alapján az eredmény túlzó, ugyanis ami az egyik oldalon kimaradt, az a másikon nem. Nagyobb koncentráció és küzdelem kell majd a bajnoki mérkőzésekre. Összességében egyenlő erők küzdelme folyt a pályán, dolgozunk tovább, készülünk a tétmeccsekre

– nyilatkozott Kálócz Zsolt a találkozó után.