Lurkó UFC U16 – Mosonmagyaróvár U17 1–5 (1–1)
Lurkó UFC U16:
Tizedes – Szabó D., Kiss L., Baldauf, Kovács N. – Szabó K., Biró B., Vér – Grádvohl, Menzhieiev, Szabó M. M. Cserék: Rosta, Tancsics, Berta, Kálócz, Csupor, Haág, Ladányi, Berzlánovich. Vezetőedző: Berning Adrián.

A Mosonmagyaróvári TE 1904 U17-esei ellen tartott bajnoki főpróbát a Lurkó UFC U16 (2007). Az első negyedóra végén mi szereztük meg a vezetést: a jobb oldali zónában remekül bontottunk, a középreadott labdát pedig a centerünk elől egy óvári bekk sodorta a hálóba, 1–0. A félidő legvégén azonban egyenlítettek a vendégek, így iksszel mentünk szünetre. Fordulás után valamelyest elfáradtunk, talán a cserék sem adtak megfelelő lendületet, de a motiváltság végig rendben volt. Ebben a játékrészben csak az óváriak találtak be, így megérdemelten nyertek. A Siófok ellen a jövő héten már bajnokit játszik csapatunk.

Úgy érzem, hogy egy nagyon jó mérkőzésen vagyunk túl. Idősebbek ellen játszottunk, akik fizikálisan és játéktudásra is rendben voltak: ma mindkét csapat futballozni akart, ezért volt élvezetes a meccs. Az első félidő teljesen rendben volt: a labdakihozatalok működtek, próbáltuk a labdát birtokolni, emellett pedig letámadni is. Kapufát is rúgtunk, de az eredmény 45 perc után reális volt. A második félidőben egyéni hibákat vétettünk, ebből az Óvár gólokat szerzett. Az eredménytől függetlenül a meccs során játékban és állóképességben sok mindent visszakaptam! Örülök, hogy ilyen jó iramú találkozó van mögöttünk, hiszen jövő héten már bajnoki rajt vár ránk! Az ilyen összecsapások szolgálják a fejlődésünket

– értékelt Berning Adrián a mérkőzés után.