Csorna SE U14 – Lurkó UFC U14 1–8 (1–4)
Lurkó UFC U14 (keret):
Gáspár – Gudui, Lakner, Varga, Andor, Vert Zs., Babarcki, Bertók, Molnár, Farkas, Gartner, Rigó. Vezetőedző: Joó Bálint.
Gólszerzők: Gartner (3), Molnár (2), Varga (2), Farkas.

Mínusz 4 fok, fagyos, csúszós talaj fogadta a csapatokat Csornán, ahol 2009-es korosztályunk vendégszerepelt a soron következő felkészülési mérkőzésén. Megfogyatkozva: betegség, sérülés, illetve egyéb elfoglaltságok miatt sok játékosát volt kénytelen nélkülözni U14-es csapatunk a mai találkozón. Az első félidőben Vert Zsolt sajnálatos sérülését követően cserére kényszerült csapatunk, így a hátralévő nagyjából 60 percre nem maradt bevethető játékosa Joó Bálintnak a kispadon.

Csapatunk az első perctől kezdve dominált, végig uralta a találkozót, és ilyen arányban is megérdemelten győzött.

Nagyszerűen kezdtük a találkozót: most már mondhatom, hogy az utóbbi időben tőlünk megszokott módon. Az első perctől kezdve mi domináltunk. A letámadásunk jól működött, rengeteg labdát szereztünk az ellenfél térfelén. A sajnálatos sérülést követően viszonylag korán át kellett szerveznem a csapatot. A váltás nem volt zökkenőmentes, az első félidő utolsó 10-15 percében akadozott a játékunk, a bekapott gólunk is ekkor esett. Labdaszerzésben folyamatos késésben voltunk, emellett ebben az időszakban labdabirtoklásban is sok hibával játszottunk. A szünetben sikerült rendeznünk a sorokat, a második játékrészben újra mi irányítottunk, szép támadásokat vezettünk, melyekből szemre is tetszetős gólokat szereztünk és a védekezésünk is stabilabb lett. Végig támadó szellemben futballoztunk, és úgy gondolom, hogy ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. Sok remek egyéni teljesítmény jellemezte ma a játékunkat, emellett csapatként is jól működtünk, dicséret illeti a srácokat. Ezúton is sok sikert kívánok ellenfelünknek a tavaszi bajnoki szezonra. Hajrá, Lurkó

– foglalta össze a történéseket Joó Bálint vezetőedző.