FC Ajka U12 – Lurkó UFC U12 3–4 (1–0, 0–4, 1–0, 1–0)
Lurkó UFC U12:
Németh Áron – Nagy Vitéz Bendegúz, Horváth Noel, Bajzek Benedek – Máté Levente, Boda Zétény – Wilcsek Roland, Mukics Mátyás, Horváth Dániel. Cserék: Szabó Ádám, Horváth Balázs, Zsarnay Marcell, Süle Máté. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerzők: Horváth D. (22., 1–1; 34., 1–3; 40., 1–4), Mukics (30., 1–2)

Az első negyedben jobbára a pálya középső területén folyt a játék. Tetszetős támadásokat vezettünk, viszont helyzeteinket rendre kihagytuk. Az első negyed legvégén egy szabadrúgásból megszerezte a vezetést az ajkai csapat. Jót tett a rövid szünet a srácoknak, ugyanis a második negyedben már csak nekünk sikerült betalálnunk, ráadásul négyszer! Zsarnay Marcell labdaszerzése után Horváth Danihoz passzolt, aki higgadtan góllal fejezte be az akciót. Ezt követően nem sokkal, Bajzek Benedek remek indítása után Mukics Mátyás került szembe az ellenfél kapusával és nem hibázott, 1–2! Ezután ismét Horváth Dani volt kétszer eredményes, előbb egyéni akcióból, majd Nagy Bendegúz labdaszerzését és remek beadását követően.

A harmadik és negyedik negyedben ismét leromlott a helyzetkihasználásunk, gólt nem sikerült szereznünk. Ellenfelünk végig küzdve a mérkőzést, szép támadó futball bemutatva, még ezután kétszer betalált, így az utolsó negyedből egy igazi lüktető ki-ki mérkőzés lett. Németh Áron kapusunk is maximálisan kivette a részét a sikerből, többször mentette meg góltól csapatát.

A mai napon igazán jó és elvárható teljesítményt csak a második negyedben tudtunk nyújtani. Azon fogunk dolgozni, hogy ezt átmentsük a mérkőzés többi szakaszára is. Labdakihozatalainkba hibák csúsztak, ezeket mindenképp javítani fogjuk, talán jól is jön a jövő hétvégi mini szünet. Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez, és gratulálni szeretnék ellenfelünknek is, akik végig szervezetten hasonló mentalitással játszottak. Ezek a ki-ki mérkőzések nagyban hozzájárulnak a gyerekek fejlődéséhez, ugyanis a lehető legjobb futballal kell előrukkolniuk állandó nyomás alatt

– mondta Orbán Dániel a mérkőzést követően.