A zöld-feketék keretét Németh Áron – Poszavecz Lénárd, Barta Áron, Barta Noel, Nagy Vitéz Bendegúz, Horváth Noel, Bajzek Benedek, Wilcsek Roland, Máté Levente, Süle Máté, Zsarnay Marcell, Mukics Mátyás, Szabó Ádám, Kiss Benedek, Lakner Benett, Horváth Balázs és Horváth Dániel alkották. Azaz, szinte teljes kerettel tudtunk részt venni a szezon utolsó tornáján, ahol a B jelű csoportba kerültünk a Paksi FC, a JAZ GU Süd és az MTK mellett. Az első mérkőzésünkön abszolút partiban voltunk a paksi csapattal, fegyelmezett játékunk 1 pontot ért (0–0). A második mérkőzést több hibával kezdtük, ezekből két gyors gólt is kaptunk. Rendezni tudtuk sorainkat és a hátralévő 15 percet végigtámadtuk, de csak egy gólt sikerült szereznünk. 1–2-re állt a meccs, amikor ziccerben szabálytalankodtak játékosunkkal szemben – emberelőnybe kerültünk, azonban már túl rövid idő volt hátra ahhoz, hogy ezt érvényesíteni tudjuk. A kvartett utolsó találkozóján a remek erőből álló MTK-tól 4–0-ra kaptunk ki. Ezután ebédszünet következett és közben kiderült a délutáni ellenfeleink kiléte is. A csoportunkban egy ponttal a negyedik helyen zártunk, így az ezüstágon folytattuk a küzdelmet. Részünkről kicsit kedvezőtlenül alakult a sorsolás, egymás után játszottunk két mérkőzést, előbb a Fehérvár, majd a Gyirmót ellen. A fehérvári csapat ellen két ziccerünk kimaradt, és a második 10 percre abszolút elfáradtunk (0–4), ebből az állapotból pedig a gyirmótiak ellen sem tudtunk kikeveredni (0–5). Így a 15. helyért mérkőzhettünk meg a szlovén NS Mura csapatával, ahol a végeredmény 2–2 lett, a büntetők során mi hármat értékesítettünk, ellenfelünk csak kettőt, így a 15. helyen zártunk.

A mai tornát mi egy rendkívüli ajándéknak tekinthetjük. Örültünk, hogy ilyen magas szintet képviselő csapatok ellen is bizonyíthattunk. A lejátszott 120 perc nagyjából felével elégedettek lehetünk, akkor jó teljesítményt nyújtottunk, saját játékunkat bemutatva. A délutáni etapban viszont nagyon fáradtan, álmosan mozogtunk, egyre több sérülés is hátráltatott minket. A második csoportmeccsünkön való vereség sajnos törést okozott bennünk, amiből nagyon nehezen és későn álltunk fel. A továbbiakban azon fogunk dolgozni, hogy a jó teljesítményünket kiterjesszük a tornák, mérkőzések egészére, azonban előtte kicsit élvezzük a megérdemelt nyári szünetet is