Lurkó - MOL Vidi piros 1:1 gól: Molnár Bálint
Lurkó - ETO FC Győr 1:1 gól: Molnár Bálint

Lurkó UFC - MOL Vidi FC fehér 0:2
Lurkó - Vasas Kubala AKA 3:0 gól: Molnár Bálint, Lengyel Ágoston, Tóth Noel
Lurkó - MTK Budapest 1:5 gól: Tóth Noel

Körhöcz György edző :

"Az ország legerősebb csapataival mérkőzhettünk meg az Emléktornán. A srácok mindent kiadtak magukból. A realitás a 4-6 hely valamelyike volt. Bár az eredmények nem tükrözik, remekül teljesítettek a gyerekek a torna első, és utolsó 10 percét is leszámítva.

Az első meccs (ahol egy hozzánk hasonló erőkből álló Hondvéd ellen maradtunk saját hibáinkból alul) után, látványosan fejlődtünk meccsről-meccsre. Felvettük a versenyt a Ferencváros, a Vidi és az MTK csapataival, helyzeteket dolgoztunk ki, jól mentünk bele a párharcokba, de ez a három csapat még egyértelműen előttünk jár, de várjuk, hogy újra találkozhassunk velük. Az ETO és a Vidi második csapatával egyaránt "csak" döntetlenre futotta. Ugyanakkor, irányítani tudtuk ezeket a mérkőzéseket, rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, amik sajnos kimaradtak. Sokszor szerencsénk sem volt, a két meccsen többször a kapufa segített, vagy az ellenfél kapusa parádézott. Ültek a labdakihozatalaink, jók voltak az átmenetek. Ugyanezt tudtuk folytatni a Vasas ellen, ahol nagyon ötletes, szép támadásokat vezettünk, és végre eredményben is kifizetődött a srácok mai remek remek versenyszelleme. Az utolsó meccsre is remekül érkeztünk meg, vezettünk is az MTK ellen, 8 percig egyenrangú ellenfelei voltunk a torna talán legjobb csapatának, de sajnos az utolsó 5 percben nem tudtunk védekezésben megfelelően koncentrálni, Így pár perc leforgása alatt több gólt is kaptunk.

Minden játékosunkra büszkék vagyunk. Nem csak a mai teljesítményükért, mert bár óriásit küzdöttek, hétről-hétre megérdemlik a dicséretet. Mindenki jó teljesítményt nyújtott. Torna közben reagálni tudtunk azokra a dolgokra, amik az első meccsen egyáltalán nem működtek.  A csapatunk legjobb teljesítménye a 3 gólt szerző Molnár Bálinttól érkezett. Már vártam, hogy ekkora önbizalommal meccseljen, így ma remek teljesítménnyel rukkolt elő.  Anderkó Zalán és Horváth Dániel játékának kifejezetten örültünk, tetszik a fejlődésük üteme és a szorgalmuk. Köszönjük a meghívást, nagyszerű fejlődési lehetőség volt ez a torna."

Csapatunk a torna hatodik helyén végzett. Az emléktornát a Ferencváros nyerte az MTK és a MOL Vidi FC fehér csapata előtt.

A csapat tagjai: Tóth Noel, Horváth Dániel, Molnár Bálint, Anderkó Zalán, Laczi Milán, Lengyel Ágoston, Jankó Bulcsú, Lajos Patrik, Hányi Bálint,

Edzők : Biegner Dániel, Körhöcz György