FC AJKA-LURKÓ UFC 1:1 (1:0)

Keret: Borsos BLipics M, Tóth T, Kovács D, Janzsó B, Hajmási M, Balikó M, Nemes A, Réti M,  Pusztai G, Horváth N. Járfás GKiss L, Závecz K, Lenhardt A,

Janzsó László edző :

Az első félidő hetedik percében egy hatalmas védelmi és kapushibának köszönhetően hátrányba kerültünk.

Nem mondhatnám, hogy innentől csak futottunk az eredmény után!

Minden téren kiegyenlített volt a játék. Szinte tükörképeket alkotva jöttek az események minkét oldalon. Még a piros lapok száma is egyenlő arányban alakult.(1:1)

Határozott fellépésünknek és a rengeteg munkánknak köszönhetően a 70. percben Pusztai Gergő találatával a mérkőzés állását is egyelőre hoztuk.

A hátralévő húsz percben teljesen átvettük az irányítást és rengeteg szép helyzetet alakítottunk ki.

Sajnos ezeket nem tudtuk gólokká és pontokká váltani.

Ennek ellenére csak dicsérni tudom a csapatot, hisz összességében, fegyelmezetten játszva, jó játékkal, ikszeltünk.