U -15-ös csapatunk is részt vett a december 15-i hartbergi teremtornán.

Nagy Krisztián edző :

SV Gössendorf - LURKÓ UFC 3:0 - ezt a meccset sajnálhatjuk a legjobban, mert egy érzésem szerint fogható találkozót engedtünk el. Fejben a mérkőzés alatt még sajnos a hartbergi autópályán jártunk.

LURKÓ UFC - GAK JUNIORS 0:3 - korrekt mérkőzést játszottunk, jobbak voltak nálunk, gyorsabbak, végig letámadtak, nagyon jól használták az alapvonali palánkot. Tartottuk magunkat, igazából pár helyzetünk is akadt, ez egy 3:0 vereségre volt elég.

NLZ Horn - LURKÓ UFC 1:3 - szerényebb képességű csapat volt, de legalább jó kedvvel fociztunk.

Gólszerzők: Rózsa Dominik 2, Nagy Zsombor,

TUS Bad Waltersdorf - LURKÓ UFC  1:5 - Itt is mi voltunk a mérkőzés irányítói, bátran játszottunk sok helyzetet alakítottunk ki és jöttek a befejezések is.

Gólszerzők: Rózsa Dominik 2, Varga Dániel 2, Nagy Zsombor,

Sajnos az összesítésben hiányoztak a pontok, (legalább egy döntetlen). Pontszám azonossággal, rosszabb gólkülönbséggel  csak a 4. helyen mentünk tovább. A csoport 4.-ek közti hátralévő két mérkőzést hoztuk.

LURKÓ UFC - SC Columbia II. 2:0 - magabiztosan nyertünk. Bár egy esetben kék lapos figyelmeztetésben részesültünk emberhátrányból mégis mi növeltük előnyünket.

Gólszerzőink: Rózsa Dominik, Lórántfy Barnabás

13. helyért

LURKÓ UFC - SV Gössendorf I. 1:1 - ennek a csatának érdekes krónikája volt:  A vezetést mi szereztük meg, pár perc múlva azonban sikerült egyenlíteniük. A mérkőzés utolsó négy percében kicsit túlzóan kétszer kaptunk kék lapos figyelmeztetést, kétszer is mindössze három mezőnyjátékosunk volt a pályán. Na ez hogy jött ki? Reklamációnk ellenére itt egy kis játékvezetői keveredés is közrejátszott.   A közjáték nem zavart meg minket a fiúk oroszlánként küzdve hozták az ikszet! A büntető párbajban magabiztosak voltunk, 6 értékesített büntetővel, kapusunk bravúrjával alaposan megdolgoztunk a 13. helyért is!

Gólszerzőnk: Nagy Zsombor. (11-esből: Rózsa Dominik, Lórántfy Barnabás, Varga Dániel, Belső Bence, Nagy Zsombor, Bögöly Barnabás.)

Összességében sajnálhatjuk az elején elhullajtott pontokat, most is jól éreztük magunkat, de többre is hivatottak lehettünk volna. Fura érzés 4 győzelemmel a 13. hely, megtanultuk jókor kell győzni!