MiTE U14 – Lurkó UFC U14 0–6 (0–2)
Lurkó UFC U14: Pfender – Csupor (Tancsics, 41.), Házi, Baldauf, Szabó K. – Szemán (Lajos, 41.), Vert, Szakasics – Kádár (Grádvohl, 41.), Berzlánovich, Szabó B. (Szabó Máté, 41.). Edző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Berzlánovich (10., 0–1; 43., 0–3), Szakasics (30., 0–2; 56., 0–4), Szabó Máté (63., 0–5), Vert (66., 0–6)

A labdát végig jóval többet birtokló, és kapu előtt is veszélyes Lurkó ilyen arányban is megérdemelten győzött. A 10. percben a balösszekötő helyéről becenterezett labdát Berzlánovich Máté a kapust is megelőzve pörgette a hálóba, 0–1. Fél óra elteltével nőtt kettőre a különbség: Szakasics Péter a tengelyben való 16-oson belülre történő betörése után buktatták. A 11-es pontra letett labda mögé a sértett állt, és magabiztosan lőtt a kapu jobb felébe, 0–2. Szünet után hamar megszereztük harmadik gólunkat: a csereként beálló Grádvohl Péter és Berzlánovich Máté játszottak össze szépen, utóbbi egyéni villanás után belsőzött a kapuba, 0–3. Az 56. percben Szakasics Péter is duplázott: egy pontrúgás utáni lepattanónál ő reagált a leggyorsabban, 0–4. A hajrában előbb egy szélről történő egy-egyezés után Szabó Máté Mihály tört kapura és váltotta gólra a helyzetet (0–5), majd a 66. percben Vert Bence 17 méteres szabadrúgása mesterien tekeredett a sorfal fölött a jobb felsőbe (0–6).

A Lurkó feljött a negyedik helyre: ennek a pozíciónak a megtartása akkor történhet meg, ha a jövő heti, Gyirmót elleni mérkőzésen is hasonló eredményes futballt tud produkálni a társaság.

Változtattam több poszton is az elmúlt hetekhez képest. Próbáltam minden játékosnak megfelelő játékpercet biztosítani. Ezzel éltek is a srácok! Jól kezdtük a mérkőzést, kétgólos előnyt építettünk ki a szünetig. Félidőben cseréltem, hamar gólt szereztünk fordulás után, 3–0 után pedig még inkább a mi kezünkben volt az irányítást. Labdabirtoklásban, helyzetekben is megmutatkozott mindez, az ellenfél ritkán lépett át a térfelünkre. Csapatként jól funkcionáltunk, mindenki bizonyítani szeretett volna, a hozzáállással mindenféleképpen elégedett vagyok. Négy mérkőzésünk van hátra a regionális bajnokságban, kérem, hogy a maihoz hasonlatos mentalitással vágjunk neki ennek a pár hétnek, aztán jöhet egy kis szünet és feltöltődés. Gratulálok a fiúknak

– mondta Berning Adrián a mérkőzést követően.