Góllövők : Szabó M. 2 Zancsics D. Németh R.

Magabiztos győzelemmel kezdtük a tornát.

Lurkó UFC - SV Oberwart 1:1

Gól : Szabó M.

Egy végig izgalmas és küzdelmes mérkőzésen az utolsó percben kapott góllal maradtunk le a győzelemről.

Lurkó UFC - BAZ Neusiedl 2:3

Gól : Szabó M. Németh R.

A csoport harmadik meccsén a csoport győzelem és ezzel a döntőbe jutás volt a cél Ellenfelünk a Neusiedl csapata volt. Az osztrák csapat hamar két gólos előnybe került, de Szabó Máté és Németh Richárd góljaival sikerült egyenlítenünk. Sajnos a győzelem nem jött össze és ellenfelünk a végén megszerezte a győzelmet és a csoport első helyét is.

Harmadik helyért :

Lurkó UFC - SC Team Wiener Linien 1:1

A bronzmérkőzésen az SC Team Wiener Linien volt az ellenfelünk. Kiegyenlített és rengeteg helyzetet hozó találkozón mi szereztünk vezetést Szabó Máté révén ám az osztrákok Kiegyenlítettek és a végéig marad az 1-1.

A bronzérem rávezetésekkel dőlt el, a fantasztikusan védő és gólt sem kapó Szekér Gergő vezetésével megnyertük a mérkőzést. A mindent elődöntő büntetőt Somogyi-Rezner Máté értékesítette.

Gratuláció jár az egész csapatnak, mert egy rangos nemzetközi tornán érték el értékes eredményt.

Csapat tagjai: Szekér Gergő, Németh Richárd, Szabó Máté, Csupor Dominik, Soós-Nádor Sebestyén, Somogyi-Rezner Máté, Zancsics Dávid, Horváth Benedek, Ágoston Máté, Nagy Bálint;

Edző : Hujber Gábor