Lurkó UFC U16 – III. Kerületi TVE U16 1–4 (1–3)
Lurkó UFC U16: Varga B. (Tizedes, 68.) – Szabó D. (Tancsics, 68.), Kiss L., Baldauf, Kovács N. (Kálócz, 68.) – Szabó K. (Rosta, 68.), Szabó M. M., Menzhelieiev – Vér (Grádvohl, 46.), Biró B. (Haág, 56.), Berzlánovich. Vezetőedző: Berning Adrián.
Gólszerző: Berzlánovich (38., 1–3)

A Regionális U16-os Kiemelt bajnokság Nyugati-szekciójának ötödik fordulójában a pontvadászatból kiemelkedő III. Kerületi TVE együttesét fogadta a Lurkó UFC U16 (2007). Berning Adrián és Kálócz Zsolt együttese négy forduló alatt eddig négy pontot gyűjtött. Bő félóra alatt háromgólos előnyt épített fel a vendégcsapat. Előbb a jobb szélen megbontottak bennünket és a beadás után nem reagáltunk elég gyorsan, 0–1. Egy újabb beadás utáni rossz helyezkedést követően szerezték meg az óbudaiak a második góljukat, míg a 32. percben megint ők reagáltak előbb, és a 16-osról a hosszú sarokba lőtt a center, 0–3. Még az első játékrészben sikerült szépítenünk: egy labdaszerzést követően, Berzlánovich Máté 40 méterről ívelt a kapuba, 1–3! Egészen kiváló helyzetfelismerés volt! A szünet után kiegyenlítettebbé vált a játék, ám a hajrában egy újabb átlövést követően alakult ki a 4–1-es vendéggyőzelmet hozó végeredmény.

Úgy érzem, adtunk egy félidőnyi előnyt a Kerületnek. Nem kezdtük jól a mérkőzést, sok volt az egyéni hiba, ezeket kíméletlenül kihasználta a nagyon jó erőkből álló ellenfelünk. Gratulálok nekik, megérdemelten győztek. Gyorsaságban és technikailag képzettebbek nálunk, de a mi játékunk a második félidőben feljavult, bátrabbak voltunk, felvállaltuk önmagunkat, voltak helyzeteink. A támadózónában mindig hiba csúszott a gépezetbe. Úgy gondolom, az egyénieskedés ma a csapatjáték rovására ment – ennél sokkal jobb összjátékra van szükségünk, ez viheti előbbre a teljesítményünket