Szentgotthárd VSE U14 – Lurkó UFC U14 2–3 (0–0, 1–0, 1–3)
Lurkó UFC U14: Juhász – Varga B., Csóri, Lakner, Andor – Geller, Tompa, Varga N. – Tóth A., Gartner, Farkas B. Cserék: Gáspár, Répcei – Rétközi Cs. Edző: Nagy Krisztián.
Gólszerzők: Farkas B., Csóri, Gartner

A hármashatár mellett játszott 3*30 perces felkészülési mérkőzést a Lurkó UFC U14-es csapata. A mieink végig fölényben voltak, a labdabirtoklás nem járt együtt azonban jó sokáig gólszerzéssel. Két kontrából a hazaiak jutottak előnyhöz, ám a meccs legvégén előbb egy bal oldali akció végén szépítettünk, egy szöglet után egyenlítettünk, míg egy újabb sarokrúgás után a győztes gólt is megszereztük.

Az eredmény ma mellékes volt – azonban örülök: jó ötlet volt lekötni ezt a mérkőzést, hiszen egy bő kerettel, idősebbekkel kiálló csapattal játszottunk. Nálunk a 2009-esek szerepeltek többnyire, sok 2008-as hiányzóm volt ezen az estén. Sok tanulsággal bírt a meccs, ezek jó részét tudjuk hasznosítani. Hatalmas volt a labdabirtoklási fölényünk az első harmadban, sok helyzetünk volt, de olyan szívósan védekeztek a gotthárdiak, hogy sokáig nem tudtuk bevenni a kapujukat. Fontos, hogy a taktikánkat nem szabad feladni, rájuk kell erőltetni az akaratunkat. A második etap hasonló volt, túl sok érintéssel játszottunk: amikor megjátszottuk a szélsőinket, csak akkor volt igazán helyzetünk. A második helyzetükből gólt értek el a hazaiak, de mi igyekeztünk továbbra is. A harmadik harmad ugyanúgy alakult: újabb kontrából 2–0 lett a gotthárdiaknak, ám mi ezek után sem adtuk fel. A bal szélről indított támadásunk után szépítettünk, ami egy kapcsoló volt számukra. Ezek után odaszegeztük őket a kapujukhoz, és Geller Marcell két szöglete után újabb találatokat értünk el, és megnyertük a meccset

– mondta a mérkőzést követően Nagy Krisztián.