Sárvár FC U14 – Lurkó UFC U14 0–4 (0–4)
Lurkó UFC U14: Répcei (Szabó M., 60.) – Tancsics (Csupor, 50.), Lajos, Kiss L. (Házi, 50.), Baldauf – Biró B. (Szabó K., 60.), Varga M., Szakasics (Szemán, 50.) – Szabó Máté (Szabó B., 56.), Grádvohl (Kádár, 56.), Berzlánovich. Edző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Berzlánovich (8., 0–1; 20., 0–2; 37., 0–4), Varga M. (36., 0–3)

A középmezőny legelejéhez tartozó Lurkó magabiztos futballt mutatott be az első játékrészben, és szép akciógólokkal tulajdonképpen ebben a periódusban eldöntötte a három pont sorsát. A négy rúgott gól az jelentette, hogy ebben a bajnokságban 99-nél jár már a csapat, így a 100. találat megszerzésére a jövő héten van esély: Győrben, az Üstökös vendégeként játszik a Lurkó U14 (2007).

Az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést. Ebben a periódusban négy gólt szereztünk: uraltuk a játékot. Jól használtuk ki a helyzeteinket, de az első 20 percben a játékunkban sok volt a pontatlanság, sokszor hoztunk rossz döntést. Talán túl kényelmesek is voltunk, erre fel is hívtam a figyelmet – a gyerekek ezt jól kezelték, ettől kezdve hellyel-közzel jól futballoztunk. A második félidőben jól szálltak be a cserék, de gólt nem tudtunk szerezni, pedig volt rá lehetőségünk. Emiatt azonban nem vagyunk elégedetlenek, hiszen nem várhatom el, hogy minden meccsen 6-7 gólt szerezzünk. Jól dolgoznak a fiúk, hoztuk a mérkőzést magabiztosan. Voltak olyan dolgaink, amiket visszakaptam az edzéseken gyakoroltakból: bontásokat, mögékerüléseket, sajnos nem mindegyiket váltottuk gólra. Nagy pontenciál van a keretünkben, ezen az úton kell tovább haladnunk. Gratulálok a fiúknak a begyűjött három ponthoz

– értékelt Berning Adrián a találkozó után.