Budai FC U16 – Lurkó UFC U16 6–0 (1–0)
Lurkó UFC U16:
Varga B. (Tizedes, 64.) – Tancsics, Biró B., Baldauf, Kovács N. (Kálócz, 56.) – Szabó K., Szabó D. (Bertha, 46.), Szabó M. M. – Grádvohl (Ladányi, 56.), Berzlánovich, Haág. Vezetőedző: Berning Adrián.

Újabb bajnoki címre pályázó együttes, ezúttal a Budai FC volt a Lurkó UFC ellenfele az U16-os Regionális Bajnokság Kiemelt Nyugati-csoportjában. Jobban kezdtek a hazaiak és a 8. percben előnyhöz is jutottak. Nem tudtunk kombinatívan futballozni, sokat hibáztunk. A fordulás után még az öltözőben voltunk, amikor kettőre növelték előnyüket a budaiak. Mi továbbra is enerváltak voltunk, a cserék sem tudtak lendíteni a játékunkon. Szörnyű tíz percünk volt az 59-69. percek között, ugyanis ebben a periódusban háromszor is betalált a bajnoksapiráns, úgy, hogy még 11-est is ajándékoztunk nekik, amit hárítani tudott Varga Benedek. Az utolsó pillanatokban ismét gólt szereztek a hazaiak, így kialakult a 6–0-s végeredmény.

A teljesítményünket tekintve ez volt az elmúlt időszak legrosszabbja. Konkrétan semmi nem működött, és saját magunkat vertük meg, mi hoztuk helyzetbe az ellenfél támadóit, amit ki is használtak. Nem is voltunk nyomás alatt, "csak" rossz döntéseket hoztunk. Felforgatott kerettel játszottunk, hiányoztak játékosaink, de nem lehet mindent erre fogni! Ez nem a mi utunk! El kell felejteni ezt a mérkőzést! Gratulálok az ellenfelünk győzelméhez. Bízom benne, hogy legközelebb saját csapattarásainknak passzolunk ennyit, nem pedig az ellenfélnek