Illés Akadémia - Haladás VSE 8:1 (3:1)

Összeállítás: Molnár-Végh M. (Kovács Á.), Bonchis O.(Király K.), Balikó Á., Karvalics K. Koósz R.(Csörnyei Zs.), László K.(Stefanich M.), Baranyai N., Horváth A. (Horváth M.), Varga Á. (Laczó P.), Katona I., Fischl S.(Takács-Földes O.) G.: Baranyai N. 3, Katona I. 2, Horváth M., Horváth A., Varga Á.

Tóth Zsolt edző :

"Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, rögtön beszorítottuk az ellenfelünket a kapuja elé. Két perc sem telt el a találkozóból, amikor már két óriási ziccert hagytunk ki. Ezt követően is támadásban maradtunk és egy nagyon szép támadás után, valamint egy presszinget követően két gólos előnyre tettünk szert. Ez egy kicsit megnyugtatott bennünket és több eladott labdánk volt, különösen a labdakihozataloknál, amelyekből a HVSE veszélyes támadásokat vezetett, ráadásul egy ilyen támadás után sikerült megszerezniük a szépítés is. A gól után enyhe mezőnyfölényben játszottak a vendégek, több, góllal kecsegtető támadást is vezettek. Az első félidő hajrájában egy eredményes labdaszerzést követően tovább növeltük az előnyünket, így 3:1–es előnnyel vonultunk pihenőre!

A második félidőben ellentmondást nem tűrően játszottunk a fáradó vendégek ellen! Nagyon szép támadásokat vezettünk, és újabb öt góllal sikerült megterhelnünk az ellenfél hálóját, így végül magabiztos győzelmet arattunk a kúlturált, és olykor szép futballt bemutató Haladás VSE ellen!"