Lurkó UFC U17 – FC Ajka U17 2–3 (2–1)
Lurkó UFC U17:
Nagy D. – Szabó B., Mesics-Leiner, Kevy, Könye (Molnár M., 89.) – Varga M., Hajba, Kolozsvári – Simon (Ujhelyi, 89.), Késmárki, Fábián. Vezetőedző: Somlai Roland.
Gólszerzők: Kolozsvári (4., 1–1), Késmárki (23., 2–1)

A Regionális U17-es bajnoksági Nyugati szekciójának A-csoportjában hazai pályán lépett pályára a Lurkó UFC U17 (2006).

Már az első percben védett Nagy Donát, ám mégis mi kerültünk hamar előnybe. A 4. percben Késmárki Sándor három védőt is kicselezett, passzát Kolozsvári Ákos vette át és a kapust is kicselezve lőtt a kapuba, 1–0. Tíz perc elteltével egyenlítettek az ajkaiak. A gólváltás azonban folytatódott: Fábián Dániel a bal szélen cselezett, majd a keresztbe mozgó Késmárkihoz passzolt, aki a helyzetet gólra váltotta, 2–1.

A II. félidő elején egyenlíteni tudtak a zöld-fehérek, azaz úgy tűnt, hogy döntetlennel ér véget a meccs, ám a hajrára fordulva megint az ajkaiak tudtak betalálni, így meg is nyerték a mérkőzést 3–2-re.

Nagyon jó csapat volt az ellenfelünk – talán az egyik legerősebb, akivel az elmúlt 1,5 évben találkoztunk. Mi felvettük velük a versenyt! Ők szervezték jobban a játékot, de nekünk voltak a nagyobb gólhelyzeteink – ezek kihasználásán kell még javítanunk. A védelmünk jól helytállt, ugyanis a 16-osunkon elbizonytalanítottuk az ajkaiakat. Magabiztosan járatták a labdát, nem hibázták még átvételt sem, rossz passzukat is alig volt. A ziccerek előtt adódtak, döntetlenszagú volt a mérkőzés, ám a futball kiszámíthatatlan volt ma