Nyolcadik alkalommal került megrendezésre Bükön a Savaria Post Kupa, amelyre az elmúlt évekhez hasonlóan rangos és erős mezőny nevezett.

Két hat csapatos csoportban kezdődött a torna. Csapatunk az A jelűben kezdte a tornát.

Eredmények :

Lurkó UFC - SC Sopron 3:1

Lurkó UFC - Grosics AKA 3:2

Lurkó UFC - Flyeralarm Admira 0:0

Lurkó UFC - Budapest Honvéd 1:3

Lurkó UFC - JAZ GU Süd 4:1

A kiegyensúlyozott csoportban 10 ponttal az első helyen végeztünk és a Grosics AKA, Flyeralarm Admira és a Sopron társaságában jutott a csapat az egyenes kieséses negyeddöntőbe.

Itt a négy közé jutásért a B csoport negyedik helyezettje a Zalaegerszeg következett. Ezt a találkozót biztosan nyerték meg  a srácok.

Negyeddöntő :

Lurkó UFC - Zalaegerszegi TE 2:0

Az elődöntőben a torna későbbi győztese az ETO FC Győr következett. Sajnos ez a meccs abszolút nem sikerült, megérdemelten nyertek a győri legények. Itt már érezhető volt, hogy elfogyott az erő és ötlettelen volt a játék is.

Elődöntő :

Lurkó UFC - ETO FC Győr 0:3

A bronzmérkőzésen az MTK volt az ellenfél és sajnos a játék képe nem változott, így csak vereség lehetett a vége.

3. helyért :

Lurkó UFC - MTK Budapest 0:3

A döntőben az ETO és az osztrák GAK Juniors játszott egymással. A két csapat találkozója döntetlenül végződött. A büntetőrúgások hatodik körében a graziak hibáztak, így az ETO legényei nyerték a tornát.

Lengyel Miklós edző :

"A rangos nemzetközi mezőnyben a negyedik helyen végeztünk.

Az A csoportban az első helyet szereztük meg, de a játékunk nem volt folyamatos és a labdakihozatalok sem voltak minden esetben magabiztosak. A küzdőszellemmel nagyon elégedett voltam, aminek köszönhetően, több nálunk nagyobb játékerővel rendelkező csapatot is magunk mögé utasítottunk.

A legjobban az utolsó csoprtmeccsen játszottunk, amikor a JAZ GU Süd csapatát vertük 4-1 re.

A négy között már a fáradtság jelei mutatkoztak a csapaton, így sajnos elveszítettük a két legfontosabb mérkőzést!"