A résztvevők között volt a Rapid Wien, Sturm Graz, GAK Juniors, Zalaegerszeg, TSV Hartberg, NS Mura stb ....

Elődöntő :

Lurkó UFC - SK Sturm Graz 0:2

Bronzmérkőzés :

Lurkó UFC - GAK Juniors 0:1

"Az idei szezon első teremtornája jól sikerült csapatunk számára. A tíz csapatot felvonultató torna 4. helyén sikerült végezni, amely az ellenfelek játékerejét tekintve úgy gondolom jó eredmény.

A csoportban a Gleisdorf, a Fussballschule Raffl és a Hartberg elleni meccseinken végig domináltunk és megérdemelten nyertünk, a kiváló Rapid Wien ellen pedig ki-ki mérkőzésen 2-2-es döntetlen született. Itt elég tompán kezdtük a mérkőzést, ellenfelünk 2-0ra is vezetett már, ám utána végig küzdve 3 másodperccel a vége előtt sikerült döntetlenre hoznunk a mérkőzést.

A negyeddöntőben a Bergheim csapatát sikerült legyőznünk. Végig jobban játszottunk, ám sok helyzetet elpuskáztunk, ez a végén megbosszulta magát, 1 perccel a vége előtt egy büntetőből (ami az első kapura lövésük volt a meccsen) 1-1re mentette az állást ellenfelünk. Egyébként ezt a büntetőt és ennek a játékvezetőnek az ellenünk hozott ítéleteit inkább nem kommentálnám…

Az elődöntőben a Sturm Graz csapata ellen 2-0 arányban szenvedtünk vereséget. Nem lehet azt mondani, hogy rosszul játszottunk, ám ellenfelünk megérdemelten nyert. A bronzmeccsen sajnos ismét sok helyzetet elpuskáztunk, így a GAK Juniors 1-0-ra meg tudta nyerni a mérkőzést.

Összességében nagyon elégedett vagyok a gyerekek teljesítményével. Az összes mérkőzésen megvolt az elképzelés a játékunkban. Támadásban és védekezésben is jól működtünk és a meccsek többségét mi irányítottuk. 2 mérkőzésen kaptunk ki, mindkétszer erős ellenfél ellen. Ami különösen tetszett, hogy a labdakihozatalaink nagyon tudatosak voltak és nagyrészük sikeres is volt, általában meg tudtuk tartani belőle a labdát és támadást tudtunk építeni. " (Fider Ádám edző)

A csapat tagjai : Sóvári Dávid, Német Ádám, Németh Levente, Novák Bence, Horváth Máté, Jáger Noel, Pető-Takács Botond, Török Balázs

Edzők : Fider Ádám, Pados József