Kovács Dominik - Herczeg Adrián, Lipics Máté, Janzsó Bence, Bakos Bence, Réti Marcell, (Tóth Tamás), Hajmási Martin, Balikó Márton, (Pál Kevin), Nemes Adrián, Séfer Márk, Séllei Botond

Gólszerző : Bakos Bence

Kiállítva : Herczeg Adrián

Janzsó László edző :

"Ismét nálunk volt az előny, de a végére az idei szezon forgatókönyve szerint alakult minden. Az első félidőben uraltuk a játékot és a 6. percben megszereztük a vezetést, egymásután dolgoztuk ki a helyzeteinket (természetesem kimaradtak), látványos nagyon szép játékkal.

A második félidőben úgy éreztem kicsit visszavettünk a lendületből, annak ellenére, hogy a szünetben mindenkitől maximális koncentrálást kértem és felhívtam a figyelmet arra, hogy az egy gól nem megnyugtató, nem lesz elég a végéig! Tehát be kellene biztosítani a végeredményt.

A végére pedig jött is a hideg zuhany, két perc alatt lerendezetek bennünket.

Mondhatnám, hogy sajnálom a srácokat, mert úgy tűnt, mindent megtesznek, de ilyen arányú helyzet kihasználatlanságot nem engedhetünk meg magunknak!

Amíg 3-4 méterekről hagyjuk ki a helyzeteinket, szinte üres kapura és pontatlan passzokkal, labda átvételekkel támogatjuk az ellenfél játékát addig mindig is nehéz helyzetbe fogjuk hozni magunkat!

Én személy szerint szégyellem magam az eddig eredményeink miatt, de tudom,hogy sokkal több van ebben a csapatban."

U17-es bajnoki mérkőzés

Lurkó UFC - Sárvár FC 1:2 (0:2)

Bögöly Barnabás - Závecz Kristóf, (Péter Dominik), Bognár Martin, Horváth Norbert, (Sáfár Balázs), Borbély Balázs, Belső Bence, (Pásztor Larion), Tóth István, (Németh Barnabás), Kopácsi Barnabás, Tóth Krisztián, Knizs Olivér, Kiss Levente

Gólszerző : Knizs Olivér

Kiállítva : Bognár Martin

Seper Ákos edző :

"Nem szereztünk, nem is érdemeltünk pontot, pontokat a hétvégén.

Kifejezetten jó fizikumú, gyorsan és sokat passzoló csapat ellen léptünk pályára.

Igazából közünk sem volt a meccshez.

A 65. perc környékén rúgtunk először kapura.

Gyáván, kishitűen, szokásos csendben futballoztunk.

Gondjaink vannak a labda feljuttatásával középpályáról a támadó zónába. Nagyon sok labdát passzolunk el, amiből megkontráznak minket. Ezt gyakorolnunk kell a következő napokban. Bízom benne, hogy kiegyenesedünk lassan, hiszen sok játékosunk sérült, beteg nem igazán tudtunk minőségi munkát végezni az elmúlt hetekben.

Beleszaladtunk két vereségbe, amihez nem vagyunk hozzászokva, de semmi gond, megyünk tovább. Nehéz meccs következik idegenben Csornán, javulnunk kell, hogy három ponttal tudjunk hazatérni."