Bögöly B. - Szabó L., Vert T., Horváth B., Varga D., (Kopácsi B.), Csiszár M., (Tóth I.), Belső B., Lórántfy B., Rózsa D., (Németh B. Tóth K., szemes B.

Gól : Lórántfy B., Horváth B.,

Seper Ákos edző :

"Győzelem a helyi rangadón!

Felkészülten,magabiztosan vártuk a Hali elleni rangadót!

Szerdán megnéztem a Hali-ZTE mérkőzést, felkészítettem a csapatot, felhívtam a srácok figyelmét a Hali erősségeire/gyenge pontjaira. A játékosaim maximálisan betartották a taktikai utasításokat,nagyon jól “melóztak” le a kalappal előttük!

Jól kezdtük a mérkőzést, minden úgy alakult ahogyan elterveztük! Letámadtuk riválisunkat és az első 20 percben el is döntöttük a mérkőzést!

A második félidőben átvette a játék irányítását az ellenfelünk, többet birtokolták a labdát, jól passzoltak, benyomtak minket a kapunk elé. Látszott a csapaton, hogy az első félidei letámadás meg fogta őket, elfáradtunk.

Ha a szomszédvár talált volna egy gólt, meleg lett volna a meccs vége, de védelmünk jól zárt a mai napon!

Egy nagyon ügyes, jól passzoló, futballt játszó Haladást győztünk le, akik 1-2 év múlva, ha megerősödnek tönkre fogják verni a mezőnyt.