U15-ös bajnoki mérkőzés :

Csornai SE - Lurkó UFC 2:3 (1:0)

Kelemen Győző- Németh Barnabás, Tóth Krisztián, Vert Tamás, Tóth István- Belső Bence, Horváth Botond, Nagy Zsombor- Kopácsi Barnabás, Varga Dániel, Rózsa Dominik.

Gólszerzők:Kopácsi Barnabás, Varga Dániel 2. Kiállítva: Rózsa Dominik a 35. percben.

Nagy Krisztián edző :

"Mission Impossible

Itt is 11 fővel, de nagyon jó hangulatban, koncentrálva kezdtük a mérkőzést már az első percekben látszott, hogy ma valahogy rendben vagyunk! Szép támadásokat építettünk fel, rendben voltak a srácok! Aztán derült égből a villám csak más.... egy meggondolatlan vissza passznak  köszönhetően a hazaiak szereztek vezetést. Tovább nehezítve helyzetünket a 36. percben emberhátrányba kerültünk, egy törlesztést követően. Itt csak nagyon halkan jegyzem meg, kissé elfogultnak tűnt az első félidei ítélkezés. Nem lehetett nem szóvá tenni! Mindezek ellenére, ma senki sem állíthatta meg a  fiúkat. Szép támadásokat építettünk emberhátrányban is és a második játékrész elején jött is az egyenlítés a jobb szélről. Örömünk nem tartott sokáig még a gólöröm lázában égtünk máris ismét vezetést szereztek a  hazaiak. Nem törtünk meg, mentünk, dolgoztunk tovább, két védelemből szerzett labda, mindössze 2-3 passz, két nagyon fontos center gól a 85. percben ide az előny! Nagy volt az örömünk, és nagyon biztató volt, hogy a pontrúgásoknál is rendben voltunk! A győzelem kulcsa az akarat volt, minden játékos hozta azt, ami benne van! Kemény árat fizettünk a győzelemért, a túlfokozott hangulatú mérkőzésen három eltiltást is összeszedtünk. Tovább kell vinni a teljesítményt, akkor ér igazán sokat a mai diadal!"