Lurkó UFC - Haladás VSE 0:4 (0:1)

Szanyi Zs.,-  Verrasztó M., Tóth B., Nagy Zs.,/ Kovács Á., Vajda D., -Varga M.,- Kajtár L.,

Vilics M.,/ Major M.,Biró B., Nagy D., - Holtay B.

Nagy Krisztián edző :

"Az elején igyekeztünk. Volt passzjátékunk, és küzdöttünk is. A mérkőzés során 5-6 egyértelmű ziccerszituációt hibáztunk, hármat 0:0-ás állásnál. Ezek a nem 100%-os odafigyeléssel befejezett helyzetek minden mérkőzésünk végkimenetelét döntően befolyásolják.

A félidő után még akarva mentünk fel a pályára, a viszonylag hamar bekapott két gól után azonban már csak hitetlenül támadtunk! Az átütő erő és az az egy időben meglőtt gól nagyon hiányzott! A második félidő közepére elfáradtunk és van aki fejben egy kicsit fel is adta!

Fiúk! Mindig meg kell találni a célt! Legalább azért az egy gólért is lehetett volna jobban kaparni!  Egy forduló még hátra van a bajnokságból, ami szintén nem ígérkezik könnyűnek. Lesz min javítanunk a nyáron a lényeg azonban az, hogy minden edzésen és mérkőzésen a maximumra törekedjetek ne érjétek be soha a kevesebbel!

Ezúton kívánunk mielőbbi felépülést a Haladás csapatában sérülést szenvedő Zugonics Máténak!"