"A B jelű csoportban kaptunk helyet, a Sturm Graz I, Klagenfurt AC 1909 és a horvát FS Sloga Cakovec csapatai mellett a 17 csapatot felvonultató tornán.

Meggyőző teljesítménnyel szereztük meg a második helyet a csoportban úgy, hogy csak a későbbi tornagyőztes SK Sturm I. csapatától szenvedtünk vereséget. A hazai gárda amúgy három hasonló erősségű csapattal indult a tornán és a csoportunkba került grazi csapat emelhette fel a győzelmi trófeát a torna végén. Magasan kiemlkedtek a mezőnyből.

A négy közé jutásért az A csoport első helyezettjével a First Vienna FC 1894 ellen játszottunk és jó játékkal gólzáporos mérkőzésen biztosan győztünk.

A döntőbe jutásért a SK Sturm Graz II ellen egy nagyon izgalmas mérkőzésen 0:0 után a hirtelen halál játékban ( 1 perc 3:3 ellen, 1 perc 2:2 ellen....) egy jól eltalált távoli lövésnek köszönhetően kaptunk ki, így a kisdöntőben a Fussballschule Raffl ellen léptünk pályára és végig irányítva és vezetve a mérkőzésen, két figyelmetlenségnek köszönhetően az utolsó két percben kaptunk két gólt, így meg kellett elégednünk a 4. hellyel.

A jó színvonalú tornán csapatunk jó teljesítményt nyújtott, a labdakihozatalokban és a labdabirtoklásban javultunk. A küzdőszellem és párharcok tekintetében is dicséret illeti a játékosainkat.

A korosztály másik fele a tegnapi napon egy másik megmérettetésen is részt vett, így örvendetes, hogy egy időben két színvonalas tornán is jó eredményeket értünk el." (Lengyel Miklós)

Kiemelkedő teljesítményt nyújtottak: Módly Samu, Rajtosics Hunor, Molnár Barnabás, Lakatos Krisztián.